466337-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Avancerad lungfunktionsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvancerad lungfunktionsutrustning
BeskrivningUpphandling av avancerad lungfunktionsutrustning, utrustningsspecifikt förbrukningsmaterial samt tillbehör och reservdelar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131428:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33124100 Diagnostisk utrustning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131428:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 3
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131428:Lot:3