466369-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Specialfordon – Highloader Flygplatsfordon 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHighloader Flygplatsfordon 2026
BeskrivningÖrebro Airport upphandlar ny Highloader till verksamheten
Intern identifierare26/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000