466419-2022 - ResultatSverige-Östersund: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specifik upphandling följeforskare
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Peak Innovation AB avser att genom denna upphandling beställa stöd inom projektutvärdering och strategiskt lärande för projektet Plattform och utveckling av regional ladd- och drivmedelsinfrastruktur. (Dnr PIAB 2022 DIS1 PURLD)
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Följeforskning och utvärdering