Upphandlingen avser ramavtal för flytt, transporttjänster och magasinering samt hjälp med diverse kringarbeten. I uppdraget ingår även evakuering och magasinering av lägenhetsförråd och cykelrum. Ramavtal kommer att tecknas med tre leverantörer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 63120000 Lagring och magasinering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen