46658-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ 37
Referensnummer: Ks 1349/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal om lokalvård i kommunens lokaler rörande skola, förskola samt vård och omsorg.