466582-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigmonterade kök – Kök och köksdetaljer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKök och köksdetaljer
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp ramavtalsleverantör för behovet av kök och köksdetaljer.
Intern identifierare2025_22/245
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39141400 Färdigmonterade kök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000