Nässjö kommun och konsulten ska ingå ett ramavtal (avtalet) där myndigheten kan avropa uppdrag som omfattar konsultuppdrag inom området geotekniska undersökningar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen