466617-2025 - Resultat
Sverige – Vacciner – Vacciner 2024 vaccin mot Denguefeber (J07BX04)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vacciner 2024 vaccin mot Denguefeber (J07BX04)
Beskrivning: Vacciner 2024 vaccin mot Denguefeber (J07BX04)
Intern identifierare: 010618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33651600 Vacciner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Vaccin mot Denguefeber (J07BX04)
Beskrivning: Vaccin mot Denguefeber (J07BX04).
Intern identifierare: 010618:U
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas av samtliga anbudsgivare
Intern identifierare: 10618:U