Officiellt namn: Söderhalls Renhållningsverk Aktiebolag (SÖRAB) Postadress: Box 63 Ort: Vallentuna Postnummer: SE-186 21 Land: Sverige Att: Linda Björlingsson E-post:linda.bjorlingsson@sorab.se
Ytterligare upplysningar kan erhållas från: ovannämnda adress
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen Transporter av bränsleflis.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Vallentuna.
Nuts-kodSE110 Stockholms län