466649-2022 - ResultatSverige-Stenungsund: Landskapsarkitektur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Landskapsarkitekt
Referensnummer: 2022-478
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71420000 Landskapsarkitektur
II.1.4.
Kort beskrivning
Stenungsunds kommun och Stenungsundshem AB bjuder in intresserade leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av Ramavtal Landskapsarkitekter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45112700 Landskapsplanering, 71421000 Trädgårdsarkitektur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen