See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterskötsel
Beskrivning: Vinterskötsel Se upphandlingsdokument för ytterligare information.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1: Sunne Centrala Östra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2: Sunne Centrala Nordväst
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 3: Sunne Centrala Sydväst
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 4: Västra Ämtervik, Rottneros
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 5: Gräsmark, Södra Viken
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 6: Klättenskolan
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde 7: Lysvik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Delområde 8: Prästbols skola
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104173:Lot:8