2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan produkt visning EKG-elektroder
Beskrivning: Informationsinhämtning inför upphandling av EKG-elektroder. Västra Götalandsregionen (VGR) avser att upphandla EKG-elektroder till VGR verksamheter.
Intern identifierare: 2026-02920
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000