466987-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markkonsulter (VA- och markprojektör, landskapsarkitekt samt trafikingenjör)
Referensnummer: 2021-00186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Vänligen se upphandlingsdokument.