467183-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – För utförande av riskinventering av vägsträckor enligt riskanalys vald vägsträcka i Östra Regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av riskinventering av vägsträckor enligt riskanalys vald vägsträcka i Östra Regionen
BeskrivningInventering och analys för väg inom Östra Regionen
Intern identifierareKOM-420396
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av riskinventering av vägsträckor enligt riskanalys vald vägsträcka i Östra Regionen