467213-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Mönsterås: Företagshälsovård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: U-014-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Mönsterås kommun upphandlar företagshälsovård kommunen (och bolagen?) enligt de krav som finns i underlaget.
Takvolym för tjänsten är:
Inbjudan
Mönsterås kommun, nedan kallad Beställaren, genomför en upphandling av företagshälsovård och inbjuder härmed anbudsgivare, nedan kallad Leverantör, att lämna anbud helt i enlighet med detta förfrågningsunderlag.
Upphandlingen administreras av Upphandlingsenheten i Västerviks kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen