467251-2019 - ÄndringSverige-Enköping: Vuxen- och annan undervisning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distansutbildningar på grundskolenivå samt gymnasiala teoretiska ämnen.
Referensnummer: KS2019/504
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80400000 Vuxen- och annan undervisning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av distanskurser i teoretiska ämnen på grundskolenivå samt teoretiska ämnen på gymnasial nivå.