Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konsulttjänster för digital tillgänglighet, vilket omfattar konsultstöd till olika roller hos Beställaren, exempelvis utvecklare, kommunikatörer, interaktionsdesigners, redaktörer och systemägare