467264-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och underhåll av ventilationssystem samt installation/byte av kolfilterfläktar och spiskåpor
Referensnummer: 2020-26387
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning