2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling IT-säkerhetsspecialist Trellix
Beskrivning: Denna Specifika upphandling avser konsulttjänst för att bistå medarbetare i frågor som rör organisationens konfiguration av Trellix. Konsulten kommer att verka som rådgivare och bollplank åt medarbetare inom Serviceförvaltningen. Konsulten kommer även att genomföra egna arbetsuppgifter avseende vår konfiguration av Trellix.
Intern identifierare: FSN 2025-0355
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000