Huvudsaklig CPV-kod 79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad inbjuder, genom upphandlingsenheten, intresserade leverantörer att inkomma med anbud, avseende upphandling av upphandlingskonsulttjänster i enlighet med villkor i detta förfrågningsunderlag.
Denna offentliga upphandling syftar till att ett (1) ramavtal tecknas med tre (3) leverantörer.