2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värmeprojekt trygghetspunkter
Beskrivning: Upphandling av el- och värmeaggregat till värmeprojekt för trygghetspunkter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 - Reservkraftaggregat (Elaggregat)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - Värmeaggregat (värmepanna)