467507-2026 - Resultat
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Bild - köp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBild - köp
Beskrivningatt upphandla ett ramavtal för fortlöpande behov av att köpa bildutrustning för professionell teaterverksamhet med leverans och support. Upphandlingen avser inte hyra.
Intern identifierare26/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000