2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell fordonsleasing 2026
Beskrivning: Skellefteå kommun genomför en upphandling på Finansiell fordonsleasing. Upphandling omfattas både av Skellefteå kommun, Skellefteå Museum, Skellefteåbostäder och Skellefteå industrihus samt Norsjö kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125408:Lot:1