467734-2026 - Resultat
Sverige – Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten – Konsulter för byggplatsuppföljning (BPU) till projekt Malmporten, Luleå
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter för byggplatsuppföljning (BPU) till projekt Malmporten, Luleå
BeskrivningKonsulter för byggplatsuppföljning
Intern identifierare25-06560
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000