467867-2018 - ResultatSverige-Ludvika: Reflexband
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter, profilkläder, giveaways och gåvor
Referensnummer: GNU 2018/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44424300 Reflexband
II.1.4.
Kort beskrivning
Profilprodukter, profilkläder, give away, gåvor
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44424300 Reflexband, 39514100 Handdukar, 39295200 Paraplyer, 39221122 Muggar, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22150000 Broschyrer, 22310000 Vykort, 22900000 Diverse trycksaker
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen