46795-2018 - ÄndringSverige-Nacka: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: KFKS 2017/1067
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rekryteringstjänster främst för tre olika uppdrag:
Hel rekryteringsprocess, Search och Second opinion.