Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lekmaterial.
Referensnummer: KS2017/650
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18513100 Pärlor
II.1.4.
Kort beskrivning
Lekmaterial för skola fritids m.m.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 900 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej