468027-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Installation av elektriska ledningar och armatur
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1067 El-servicearbeten
Referensnummer: TI 2021-1067
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för el-servicearbeten och mindre entreprenader i Södertälje och Salems kommun. Uppdelat i område A-D.
Avrop med rangordning samt förnyad konkurrens.