2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsgas
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp fordonstankning av biogas på tankställe.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133482:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen