Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare 2023
Referensnummer: KS2023/0570
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Lunds kommun (Beställaren), genom Lunds kommuns upphandlingsenhet, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende upphandling av Ramavtal avseende multifunktionsskrivare (nedan benämnd som MFP) och nätverksskrivare med tillhörande tillbehör och tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen