2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sanering- och industristäd samt skräpplockning
Beskrivning: Uppdraget avser Sanering- och industristäd samt skräpplockning både inom- och utomhus vid Sysavs anläggningar i södra Skåne. I enlighet med vad som anges i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2026-030
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 45112340 Marksanering, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90900000 Städning och renhållning, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000