Västra Götalands läns landsting/Västra Götalandsregionen (VGR) Västfastigheter (VF) inbjuder Er att lämna anbud avseende upphandling av hänvisningsskyltar enligt bilaga 09 VGR:s Skyltprogram. Upphandlingens syfte är att tillgodose VGR/VF:s behov av skyltar enligt Skyltprogrammet.