2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lunchrestaurang vid utbildningar på Torsgatan, Stockholm
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lunchservering på restaurang för deltagare vid utbildningar i Domstolsverkets lokaler på Torsgatan i Stockholm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116316:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55311000 Serveringstjänster för särskild kundgrupp