468451-2018 - ResultatSverige-Eslöv: Finansiell revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212100 Finansiell revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Revisorerna i Eslövs kommun inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på uppdrag som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer enligt detta upphandlingsdokument. Uppdraget avser räkenskapsåret 2019 med möjlighet till förlängning till och med räkenskapsåret 2022.
Inbjudan
Revisorerna i Eslövs kommun inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på uppdrag som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer enligt detta upphandlingsdokument. Uppdraget avser räkenskapsåret 2019 med möjlighet till förlängning till och med räkenskapsåret 2022.
För utförlig information om Eslövs kommuns verksamhet, se: Eslövs kommun
Reglemente För Eslövs kommuns revisorer
Revisionsstrategi
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen