468458-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Täby: Planeringssystem
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bostadshanteringssystem
Referensnummer: UH-2020-720
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30196000 Planeringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser anskaffning av ett nytt bostadsförvaltningssystem för Täby kommun.
I denna upphandling kommer beställaren att teckna avtal med en leverantör där alla villkor är fastställda.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen