See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Funktion gällande behandling av åderbråck (varicer)
Beskrivning: Denna upphandling avser funktionsavtal, med total betalning per behandling, gällande utrustning inklusive förbrukningsmaterial, service mm till Venöst Centrum, Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2024-0047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster, 85111100 Kirurgisk sjukhusvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000