2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning
Beskrivning: Parkeringsövervakning av allmän platsmark och kvartersmark inom Upplands-Bro kommun, samt efterlevnad av föreskrifter om stannande och parkering av fordon.
Intern identifierare: TN 25/0234
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Parkeringsövervakning av allmän platsmark inom Upplands-Bro kommun, samt efterlevnad av föreskrifter om stannande och parkering av fordon.
Intern identifierare: Parkeringsövervakning