Norrköpings kommun, upphandlings- och inköpsenheten, i samarbete med Linköping-, Valdemarsvik- och Finspångs kommuner inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal omfattande successiva leveranser av sjukvårdsmateriel och sårförband.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141100 Förbandsartiklar; clips, suturer och ligaturer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se bilagda upphandlingsdokument.