2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kateterburen hjärtablation med PFA och HD-mapping
Beskrivning: Upphandling av kateterburen hjärtablation med PFA och HD-mapping
Intern identifierare: RS2025-06461
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33161000 Utrustning för elektrokirurgi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000