Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster VVS till Flen.
Referensnummer: UPPH/2017:63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45332200 VA-arbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Löpande hantverkstjänster VVS.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 50000000 Reparation och underhåll