468936-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Diverse inredning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Lös inredning till Liseberg
Referensnummer: 21-0101
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39290000 Diverse inredning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser köp av lös inredning ramavtal.
Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsdokumentet.
Inledning
Liseberg AB, nedan kallad Liseberg, genomför en ramavtalsupphandling av Ramavtal - Lös inredning till Liseberg.
Liseberg inbjuder intressenter att lämna anbud i upphandlingen enligt detta upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31520000 Lampor och belysningsarmatur, 39100000 Möbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen