Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71400000 Stadsplanering och landskapsvård, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde