469169-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Finansiell leasing
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiell fordonsleasing.
Referensnummer: SL 17.031
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av finansiell fordonsleasing.