Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen görs i syfte att teckna ramavtal med två leverantörer för öppenvård med stödinsateser för barn/ungdomar och unga vuxna med psykosociala problem.