469274-2025 - Resultat
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Leasingsupport
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeasingsupport
BeskrivningLeasingsupport
Intern identifierare15294
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLeasingsupport