2. Förfarande
Förfarande
Titel: Additional Deliveries of Infrared Weapon Sights.
Beskrivning: Kontraktet avser IRV-sikten
Intern identifierare: 24FMVU1322
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125100 Sensorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Additional Deliveries of Infrared Weapon Sights.