See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av slaggrus
Beskrivning: Upphandlingen avser transport av slaggrus,, jord, sten, grus m.m från Sysavs anläggning i Malmö.
Intern identifierare: 2025-068
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000