See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elupphandling 2024
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS 2024/311
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Beskrivning: Trelleborgs kommun inbjuder till anbudsgivning avseende elleveranser.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Docsmall (1)
Beskrivning: Elupphandling
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet