Huvudsaklig CPV-kod 48800000 Informationssystem och servrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar produkter för nätverk, säkerhet, server, lagring med tillhörande produktnära konsulttjänster, samt kabeldragning och installationstjänster.