469657-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Försäkringsupphandling Ystads kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Ystads kommun
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Motorfordonsförsäkring
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Ystads kommun